NARKOZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zico : Bu Futbolla Bir Puana Sevinmeliyiz..

2 posters

Zico : Bu Futbolla Bir Puana Sevinmeliyiz.. Empty Zico : Bu Futbolla Bir Puana Sevinmeliyiz..

Mesaj tarafından NarkoZ Paz Mart 02, 2008 12:21 am

Zico : Bu Futbolla Bir Puana Sevinmeliyiz.. Zico16

Ankaragücü ile golsüz berabere kalan Fenerbahçe'de teknik direktör Zico, bugün takımının ortaya koyduğu performansın çok olumsuz olduğunu söylerken 1 puana sevinmeleri gerektiğini belirtti. Zico kontra atak yemelerine neden olan Vederson ve Uğur Boral'ı da uyaracağını ifade etti.

''Bugün bizim için gayet olumsuz bir gündü. Hem saha şartları hem de takımımızın performansı açısından.. Kalecimizin kurtarışları olmasaydı belki de mağlup olacaktık. 1 puana sevinebiliriz açıkçası.. Özellikle son dakikalarda Serdar'ın kurtardığı 2 pozisyon vardı ki mağlubiyeti önledi adeta.. Hafta içi oynadığımız maçın yorucu etkisini de bu akşam gördük. Son 2 haftadaki puan kayıpları bizi üzüyor elbette. Bazen kötü oynayıp kazanırsınız ancak bugün olmadı. Sevilla maçının ne kadar önemli olduğu ortada, ligdeki puan kayıplarının üzüntüsü bir yana, bizim için çok önemli olan Sevilla maçında elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. Deivid'i oyuna geç almak Aurelio'yu da oynatmamak benim aldığım bir karar. Öyle uygun gördüm. Deivid de, Marco da yorgundu. Çok maç yapıyor özellikle Marco. Bursa maçında oynatmayacaktım ama Maldonado sakatlanınca buna mecbur kaldım. Her zaman aldığınız kararlar sahada düşündüğünüz gibi işlemiyor. Alex gibi kaliteli bir isim de iyi marke edilirse zorda kalırsınız zaten. Saha şartları da istediğimiz şeyleri yapmamızı engelledi. Yaratıcılığımızı gösteremedik. Adeta oraya buraya vurduk topları. Rakibin işi de kolaylaştı markaj adına.. Kullandığımız kornerlerde rakiplerin kontra atağını yemek zorunda kaldık 2 defa.. Birisinde Vederson bir diğerinde de Uğur Boral olmaları gereken yeri terkederek korner için ileriye çıktılar. Bu durum da neredeyse bize mağlubiyet olarak geri dönüyordu. Konuyla ilgili dikkatleri çekilecek..''
NarkoZ
NarkoZ
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

https://narko.yetkinforum.com

Zico : Bu Futbolla Bir Puana Sevinmeliyiz.. Empty Geri: Zico : Bu Futbolla Bir Puana Sevinmeliyiz..

Mesaj tarafından RoLL Çarş. Mart 05, 2008 12:56 am

Haberr için eline sağlık..
RoLL
RoLL
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

https://narko.yetkinforum.com

- Similar topics