NARKOZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Volkan: Eğer yüreği varsa o lafları bana dışarıda söylesin!

2 posters

Volkan: Eğer yüreği varsa o lafları bana dışarıda söylesin! Empty Volkan: Eğer yüreği varsa o lafları bana dışarıda söylesin!

Mesaj tarafından NarkoZ Perş. Şub. 28, 2008 11:31 pm

Küfür ettiği gerekçesiyle Lincoln'e tekme atan Fenerbahçeli Volkan Demirel, "Eğer yüreği varsa o lafları bana dışarıda söylesin" dedi

Cinayet sebebi

Lincoln'ün kendisine ana-avrat küfrettiğini iddia eden tecrübeli kaleci, "Bu küfürler nedeniyle Türkiye'de adam vuruluyor" dedi.

Türk halkı duysun
F.Bahçe'nin file bekçisi Volkan, maç sonunda Lincoln'e öfke kustu. "Lincol'ün ettiği küfürler cinayet sebebidir" diyerek, kızgınlığını dile getiren Volkan şunları söyledi: "Maçı fazla konuşmaya gerek yok. Burada önemsenmesi gereken bir Brezilylalının bana ana, avrat, kız kardeş, kız arkadaş hiçbir şey bırakmadan küfür

etmesidir. Ben bunu Türk halkı duysun diye söylüyorum. Bu sözler cinayet sebebidir."

En az 5 maç ceza
Lincoln'ü düelloya davet eden sarı-lacivertli file bekçisi, "Lincoln'den o küfürleri dışarıda da yüzüme karşı tekrarlamasını istiyorum. Sahada bir şey yapamayacağımı bildiği için o küfürleri etti. Yüreği varsa aynı sözleri dışarıda da tekrarlasın. Zaten turu atlamışsın, neden küfür ediyorsun? Hakemin bana kırmızı kart göstermesi normal" diye konuştu. Volkan'a en az 5 maç ceza gelebileceği belirtildi.
NarkoZ
NarkoZ
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

https://narko.yetkinforum.com

Volkan: Eğer yüreği varsa o lafları bana dışarıda söylesin! Empty Geri: Volkan: Eğer yüreği varsa o lafları bana dışarıda söylesin!

Mesaj tarafından RoLL Çarş. Mart 05, 2008 1:02 am

Off be..amma kızıştı bu kavga..
RoLL
RoLL
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

https://narko.yetkinforum.com

- Similar topics