NARKOZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bayılana kadar savaşacağız

Bayılana kadar savaşacağız Empty Bayılana kadar savaşacağız

Mesaj tarafından RoLL Cuma Mart 07, 2008 1:59 pm

"Sevilla bizi yenecekse kendi gücü ile yensin! Biz hatalarımızla onlara yardım etmeyelim. Bu takımı buraya biz getirdik! Şimdi çıkıp sahada bayılana kadar mücadele edeceğiz ve turu da geçeceğiz!" Kaptan Alex'in bu sözleri, arkadaşlarını ateşledi ve Fenerbahçe Ramon Sanchez Pizjuan Stadı'nda destan yazdı

ALEX TAKIMI ATEŞLEDİ
Tüm dünya,
Fenerbahçe'nin son 2 yılın UEFA Şampiyonu İspanyol Boğası Sevilla'yı eleyerek Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale çıkmasını konuşuyor. Gazeteniz Fotomaç, bu zaferin perde arkasını araladı ve tarihi destanın nasıl yazıldığını ortaya çıkardı. Tarihi başarının gelmesinde Fenerbahçe'nin 'dünya yıldızı', 'Şampiyonlar Ligi Asist Kralı' kaptan Alex'in başrol oynadığı ortaya çıktı. Alex, Ramon Sanchez Stadı'nın soyunma odasında Sevilla maçına tam 20 dakika kala Zico'dan izin alarak takım arkadaşlarına seslendi.

90 DAKİKA SALDIRIN...
İşte Alex'in takım arkadaşlarına hitaben yaptığı konuşma: "Son bir haftadır bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynadığımız maçları düşünüp, maç kasetlerini tekrar tekrar izledim. Şunu fark ettim ki kendi hatalarımız olmasaydı zorlandığımız maçları çok daha kolay kazanırdık. Sizden bugün sahada bayılana kadar savaşmanızı... savaşmanızı... savaşmanızı istiyorum. Sevilla bizi yenecekse kendi gücüyle yenmeli. Onlara nefes aldırmayacağız ve turu geçeceğiz!" Alex'in bu sözleri takımı ateşledi ve Sevilla zaferi böyle geldi.
RoLL
RoLL
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

https://narko.yetkinforum.com

- Similar topics