NARKOZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''ŞAMPİYONLUĞU BELİRLEMEZ''

2 posters

''ŞAMPİYONLUĞU BELİRLEMEZ'' Empty ''ŞAMPİYONLUĞU BELİRLEMEZ''

Mesaj tarafından NarkoZ Cuma Şub. 29, 2008 5:16 pm

''ŞAMPİYONLUĞU BELİRLEMEZ'' Feldkamp_yandan

Feldkamp, bugün yapılan antrenman sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

''Beşiktaş'ı nasıl değerlendiriyorsunuz'' şeklindeki bir soruyu, ''Bu konuda herhangi bir düşüncem yok'' diye yanıtlayan Alman teknik adam, etkili forvet oyuncularına karşı önlem alıp almayacağının sorulması üzerine de şunları kaydetti:
''Ben onu size söylersem kendime yardımcı olmamış olurum. Beşiktaş'ın bizimle birlikte yukarıda olmasının sebebi, iyi bir takıma sahip olmasından dolayıdır. Bu da normal. Kendi stadımızda yendik, aynı şekilde orada yenmek istiyoruz.''

-''3 EKSİĞİMİZ VAR''-
Feldkamp, Lincoln, Ayhan ve Serkan'ın, Beşiktaş maçında oynamayacağını açıkladı.

Futbolcularının zorlu bir karşılaşmanın ardından kazanılan galibiyet nedeniyle moralli olduğunu dile getiren Karl Heinz Feldkamp, şu ifadeleri kullandı:
''Lincoln, Ayhan ve Serkan gibi oyuncularımız maçta oynamayacak. Onların da eksikliğini hissedeceğiz. O oyuncuların yerine oynayacak oyuncularımız zaten daha önce de oynamıştı. O oyuncular arasından yarın ya da maç günü son kararımı vereceğim. Lincoln'un pozisyonunda ilk akla gelen Ayhan ama, o grip olduğu için oynamayacak. Tecrübesinden dolayı ilk önce onu düşündüm ama maalesef onu kullanamayacağım.''

-''YARIM BİR AVRUPA TURU YAPTIK''-
Karl Heinz Feldkamp, Galatasaray'ın kondisyon sıkıntısı yaşadığının belirtilmesi üzerine, kendilerinin adeta yarım bir Avrupa turu yaptıktan sonra Bayer 04 Leverkusen maçına çıktığını, bunun da göz önünde bulundurulması gerektiğini kaydetti.

Maçtan sonra da bu yönde bir soru geldiğini belirtilen Feldkamp, şöyle konuştu:
''Bazen böyle sorular sormadan önce iki takımın da son durumlarını gözden geçirmek gerekir. Fenerbahçe, Rize'de oynadı, ondan sonra da dinlenme ihtiyacını giderebildi. Biz neredeyse yarım Avrupa'yı dolaşıp o maça çıktık, bunu da göz önünde bulundurmak lazım.''

-''ŞAMPİYONLUK İÇİN BİR ŞEY SÖYLENMEZ''-
Feldkamp, Beşiktaş maçı sonrasında şampiyonluk için bir şey söylenemeyeceğini vurguladı.

''Beşiktaş maçının sonucu şampiyonluğu nasıl etkiler'' sorusu yöneltilen Alman teknik adam, ''Hayır, maçtan sonra da şampiyonluk için bir şey söylenmez. Bir takım şu anda 5-6 puan önde olsaydı, bu maçtan sonra şampiyonluk için bir şey söylenebilirdi ama şu an öyle bir şey söz konusu değil. Bu, zaten son haftada göreceğimiz, belli olacak bir şey. Ben öyle de bir hoca değilim, bu konuları düşünmüyorum'' diye konuştu. Fortis Türkiye Kupası'nda mutlaka final oynamak istediklerini anlatan Feldkamp, ''Final oynadığımız taktirde, hafta içinde maç yaptıktan sonra, hafta sonunda ligde Gençlerbirliği OFTAŞ Spor maçını oynamak zorunda kalacağım. Bu da biraz işimizi zorlaştırmış oluyor'' dedi. Beşiktaş derbisi öncesi, siyah-beyazlı takımın da önemli oyuncularının sakat olması konusunda yöneltilen bir soru üzerine Feldkamp, ''Bu konuda bir düşüncem yok. Ertuğrul Sağlam'ın da benim gibi, onların yerine oynatabileceği yeterince futbolcusu var. Bunu hiç düşünmüyorum'' değerlendirmesini yaptı.

-''İNŞALLAH SERVET'TE BİR SÜRPRİZ YAŞAMAM''-
Feldkamp, Servet'in koşarken ağrılarının bulunduğunun belirtmesi üzerine de ''İnşallah o sürprizi yaşamam'' dedi.

Beşiktaş derbisinde kalede Aykut'un yerine Orkun'a şans verip vermeyeceği sorulan Feldkamp, şöyle konuştu:
''Uzun süredir beraberiz. Maç öncesinde herhangi bir oyuncunun kadroda olup olmadığını daha önce hiç açıklamadım. Farz edelim ki 'Ahmet, Mehmet oynuyor' dedim. Ertesi gün de sakatlık oldu, ötekinin de 'Zaten oynamayacağım' diye morali düşük. Ondan sonra ben onu nasıl oynatayım? Tabii ki aklımda 12-13 kişi kesinlikle sakatlanmayacak olsa, kadroyu söyleyebilirdim. Ama öyle bir şeyin garantisi yok.''

Alman çalıştırıcı, kaleci Aykut'un Fenerbahçe maçındaki performansını değerlendirirken de ''Çok baskı da yoktu aslında. Gökhan'ın girdiği pozisyonda, çok zor bir şut olmamasına rağmen bunu da tutmasını başardı. Bizim şu an yukarıda bulunmamız, Orkun'un kötü, Aykut'un iyi olmasından değil. Aykut'un performansından dolayı biraz daha nefes alma zamanımız oldu'' ifadelerini kullandı.
NarkoZ
NarkoZ
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

https://narko.yetkinforum.com

''ŞAMPİYONLUĞU BELİRLEMEZ'' Empty Geri: ''ŞAMPİYONLUĞU BELİRLEMEZ''

Mesaj tarafından RoLL Çarş. Mart 05, 2008 1:19 am

Haber İçin Teşekkürler...
RoLL
RoLL
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN