NARKOZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XP SP3 ve Vista SP1'yi bir kenara bırakın, Microsoft Singularity geliyor!

2 posters

XP SP3 ve Vista SP1'yi bir kenara bırakın, Microsoft Singularity geliyor! Empty XP SP3 ve Vista SP1'yi bir kenara bırakın, Microsoft Singularity geliyor!

Mesaj tarafından RoLL Cuma Mart 07, 2008 2:03 pm

Microsoft'un yalnızca Windows platformlu işletim sistemleri geliştirdiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Microsoft araştırma projesi olarak başlayan Singularity Redmond firması tarafından yürütülüyor ve tekrar yapılandırılarak güvenilir bir sistem tasarımı üzerinde çalışılıyor.

Singularity projesi 2003'ten bu yana geliştiriliyor ve yeni bir platform olarak sunulması planan proje için yenilikçi bir sistem mimarisi ve işletim sistemi tasarlanıyor. 4 Mart 2008 itibariyle stabilite ve fonksiyonel sorunları iyice tamamlanan Singularity için geri sayım başladı diyebiliriz. Proje başında bulunan Mr. Hunt, hedeflerinin yeteri kadar küçük, basit ve iyi tasarlanmış bir sistemin, yeni fikirleri uygulamadaki hızından bahsediyor. Akademik ve ticari amaçlarla kullanılmayan sürümünü CodePlex(RDK Sürümü) sitesinden görebileceğiniz Singularity, tamamen tek başına ve Windows'tan bağımsız bir işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor.
RoLL
RoLL
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

https://narko.yetkinforum.com

XP SP3 ve Vista SP1'yi bir kenara bırakın, Microsoft Singularity geliyor! Empty Geri: XP SP3 ve Vista SP1'yi bir kenara bırakın, Microsoft Singularity geliyor!

Mesaj tarafından PöÇü C.tesi Mart 08, 2008 9:51 pm

hmm teşekkürLer haber için RoLL..
PöÇü
PöÇü
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

https://narko.yetkinforum.com/

- Similar topics