NARKOZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aziz Yıldırım : Daha Yolun Başındayız..

Aziz Yıldırım : Daha Yolun Başındayız.. Empty Aziz Yıldırım : Daha Yolun Başındayız..

Mesaj tarafından NarkoZ Çarş. Mart 05, 2008 2:20 am

Aziz Yıldırım : Daha Yolun Başındayız.. Azizyildirim068_0503

Sevilla'yı 3-2'nin rövanşında penaltı atışları sonucunda mağlup edip büyük bir zafere imza atan Fenerbahçemizin Başkanı Aziz Yıldırım maçın ardından Zico'yu, oyuncuları ve taraftarları tebrik ettiğini söyledi. Yıldırım sözlerini şöyle sürdürdü: "Fenerbahçe bir yola çıkmıştır, dünya devi olacağız diye. Yolun henüz başındayız, çocuklar bugün çok iyi mücadele ettiler ve bizi mutlu ettiler. Zico'ya, oyuncularımıza ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Türk Futbolu'nun ileriye gitmesini istiyorum, Sevilla ile oynuyorsunuz 20 tanesi yabancı, Türk Futbolu'nun alt yapısında kaliteli alt yapı olsa yabancı lafını ağzımıza almayız.

Türkiye'de alabileceğiniz bir iki tane yerli oyuncu var. Türk Futbolu'na bir yol vermemiz lazım, yasaklarla Türk Futbolu'nu bir yere getiremeyiz. Bundan sonra gelecek takım hiç önemli değil, gelecek tüm başarılar çocukların gayretiyle olacaktır. Hedefimiz bir defa kupa kaldırmak değil, bir kupa alıp geriye gitmek olmaz. Hedefimiz başarılarda kalıcı olmak. Fenerbahçe'yi daha da ileriye götürmek için tüm çalışmalarımızı yapıyoruz. Tekrar tekrar futbolcularımı teşekkür ediyorum. Zico'nun bizimle gelecek sezonda kalmasını hepimiz isteriz, stadımız Fenerbahçeliler'in cebinden çıkan parayla yapıldı. Ben en başarılı başkan değilim, çünkü başarılıysak yönetim başarılı. Herkes bulunduğu şartlara göre değerlendirilmeli, biz şanslıydık ve iyi şartlarda çalıştık. Önceki başkanlarda ellerinde geleni yaptılar."

Kaynak: sporx.com
NarkoZ
NarkoZ
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

https://narko.yetkinforum.com

- Similar topics